Salinas Park Resort
Gasten van Salinas Park Resort Salinópolis kunnen gemakkelijk Maçarico Waterfront, gelegen binnen 15 minuten rijafstand, bereiken. Dit hotel in Salinópolis beschikt ook over privé-autoparkeren.
Dit resort is gelegen op maar 1 km van Condominio Cabanas beach. Deze accommodatie is op 25 minuten lopen van het centrum van Salinópolis gelegen.
Een balkon en een kleedruimte zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. Breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning zijn ook aanwezig.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Zithoek
- Kleedruimte
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Salinas Park Resort naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van Salinas Park Resort te komen. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Salinas Park Resort?
Een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Salinas Park Resort. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Salinas Park Resort?
Klanten van Salinas Park Resort moeten om 11:00 uitchecken. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Salinas Park Resort?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Salinas Park Resort.